» » Універ: Нова общага 7 сезон
Універ: Нова общага 7 сезон
7 сезон
Рік:
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич

Універ: Нова общага 7 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 7 сезон українською мовою

У цьому серіалі, глядачі познайомляться з зовсім іншим місцем перебивання. Виявляється, в останні дні старої частини серіалу, гуртожитки, де жили герої - зносять, а й, відповідно, всі герої будуть переселені в нову общагу, де буде новий комендант. І ось, вже тут починається дорослий сюрприз, про який тільки мріє кожен. Хлопців, а саме Кузю і Антона, залишили ще на один рік на п'ятому курсі, оскільки так вирішив деканат, і ніхто не зможе сперечатися. Тепер, їх поселили в одному блоці разом з Майклом - людиною, який бажаючи «відкосити» від армії, стає аспірантом в усі те ж закладі.

І найголовніше, що в цьому ж самому блоці, буде жити кілька дівчат, які дуже сильно відрізняються один від одного: Христина, Маша і Яна. Кожна нова серія буде нести в собі безліч пригод, адже хлопці, сильно пересваряться між собою за наших прекрасних дам, які в свою чергу - хочуть романтики та серйозних стосунків. Але, в результаті, нехай вони і не будуть яскравими фанатами навчання, їм належить закінчити розпочату справу, а це університет, і нехай далі буде так, як захочеться самої долі. Загалом, вас чекає романтичною і повчальною серіал, який заворожує з першої серії.

Дивитися онлайн серіал Універ новий гуртожиток 7 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Універ: Нова общага 7 сезон
Універ: Нова общага 7 сезон
Універ: Нова общага 7 сезон
Універ: Нова общага 7 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*