» » Універ: Нова общага 8 сезон
Універ: Нова общага 8 сезон
8 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич
Формат:
mp4, 3gp

Універ: Нова общага 8 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 8 сезон українською мовою

У новому сезоні всім знаменитого серіалу з назвою «Універ» історія не тільки буде тривати, як це було раніше, а й розвиватися з неймовірною силою і прагненням. Справа в тому, що у головних героїв є майже все, що їм потрібно для досягнення мети і в зв'язку з цим вони майже щодня роблять нові, нехай і маленькі кроки до своєї мрії. Наприклад, Антон і Христина намагаються день за днем ​​навчитися долати залежність, яка з'явилася в них у зв'язку з життям в общаге. Вони нічого не можуть з собою вдіяти, і ця тяга до гуртожитку ні на секунду не покидає серця кожного з них.

Але, не оминула історія стороною і інших головних героїв, таких як Майкл, Будейко, Маша і інші. Що стосується кожного з них, то в їх душі теж залишилася частинка чогось, що необхідно довести до кінця. Наприклад, Майкл зараз намагається піти в аспірантуру, тільки б не забрали в армію. Про те, що саме таким способом він вирішив «закосити» майже ніхто не знає, крім його друзів, зрозуміло. Але, вони не схвалюють такого методу, адже одного разу все стане ясним і добром це для нього не закінчитися. Маша намагається зробити все заради отримання підвищення по роботі і це теж досить нелегко, навіть незважаючи на те, що вона робить завжди все, що необхідно і навіть набагато більше.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Універ новий гуртожиток 8 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Універ: Нова общага 8 сезон
Універ: Нова общага 8 сезон
Універ: Нова общага 8 сезон
Універ: Нова общага 8 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*