Інтерни 8 сезон
8 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник,
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 8 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 8 сезон українською мовою

Історія досвідчених лікарів і молодих інтернів триває. У новому сезоні Вас чекають запаморочливі розіграші, якісний гумор і трохи більше романтики. Життя лікарні практично залишилася колишнім, за дрібними винятками. Тут як і раніше дивним чином поєднуються нескінченні приколи і відповідальне лікування пацієнтів. Биков завжди готовий розповісти своїм учням цікавий випадок, щоб потім як слід покричати і покарати їх! У цьому весь він, завідувач терапевтичним відділенням.

Жорсткі випробування хамуватого вчителя даються молодим інтернам насилу. Часті чергування, крики і приниження - звичайна справа. Однак у 8 сезоні серіалу «Інтерни» молодь - не єдиний контингент, який підпадає під розіграші Бикова і його старого доброго друга Купітмана. Головний лікар лікарні Кісегач не спроможна вплинути на Андрія Євгеновича. Здається, що цього не зможе зробити ніхто. Подивимося, може бути, інтерни придумають черговий план, щоб поставити зарозумілого, але дуже професійного лікаря на місце.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Інтерни 8 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Інтерни 8 сезон
Інтерни 8 сезон
Інтерни 8 сезон
Інтерни 8 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*