» » Універ: Нова общага 10 сезон
Універ: Нова общага 10 сезон
10 сезон
Рік:
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич

Універ: Нова общага 10 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 10 сезон українською мовою

У новому сезоні життя студентів насичується інтригами і новими відносинами. Антон закоханий в одну сусідку по блоку, але вагітна від нього інша. Папа-олігарх байдужий до почуттів сина, для нього головне, щоб онук народився в повноцінній сім'ї. Маша несподівано закохується в найрозумнішого хлопця, мама якого зовсім не схвалює вибір сина і всіляко намагається змусити його забути про любов і займатися тільки наукою. Хлопці намагаються приховувати свою любов, але все-одно друзі, а потім і мама, дізнаються про їхні стосунки.

Голова профкому безсовісно використовує закохану в нього Яну, дівчина довго терпить його капризи, а потім не просто кидає покидька, але і займає його посаду. Яна відкриває власне агентство по влаштуванню свят і навіть не підозрює як це незабаром змінить її особисте життя. Майкл працює викладачем в університеті. Але зосередитися на науці йому не дає дівчина. Знав би аспірант заздалегідь, ким виявиться нова знайома - краще б не зв'язувався. У кожній серії нового сезону головні герої дружать і сваряться, закохуються, інтригують і роблять несподівані, часом безглузді вчинки.

Дивитися онлайн серіал Універ новий гуртожиток 10 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Універ: Нова общага 10 сезон
Універ: Нова общага 10 сезон
Універ: Нова общага 10 сезон
Універ: Нова общага 10 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*