» » Універ: Нова общага 11 сезон
Універ: Нова общага 11 сезон
11 сезон 21 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич
Формат:
mp4, 3gp

Універ: Нова общага 11 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 11 сезон українською мовою

Популярна молодіжна кінострічка за багато років встигла набути популярності і як тільки стає відома дата нового сезону серіалу "Універ Нова общага 11 сезон онлайн", як всі збираються біля екрану дивитися улюблені серії, які показують абсолютно безкоштовно. Чудові роки студентського життя пам'ятає кожен, хто колись побував в стінах общаги, швидше за все, це найбільш пам'ятні стіни навчальних закладів, тут відбуваються захоплюючі та цікаві пригоди, які трапляються зі студентами. Головні герої серіалу шестеро молодих людей, вони познайомилися, коли їх поселили в одному блоці нового гуртожитку.

Так зав'язалася дружба, наповнена авантюрними ситуаціями, невдалими знайомствами, і курйозними подіями і, здавалося б, ніякої ключ не підбереш, щоб познайомитися з дівчатами, але наполегливість хлопців перемогла і між ними і сусідками з'явилися навіть теплі почуття. Гламурна і модна Маша стала зустрічатися з ботаніком Валею, Антон з неприступною Христиною, Майкл подружився з дочкою декана Варею, а розумниця і активістка Яна, несподівано для всіх, зв'язала себе відносинами з повною її протилежністю Івановим, яка ступила на шлях виправлення заради коханої. Так вийшла дружна і весела компанія, день у день переживає всі тяготи навчання і самостійного життя. Однак серіал онлайн продовжує активно розвивати свої події і деякі з наших героїв планують заводити сім'ю, а дехто навіть обзавівся власним житлом. Універ Нова общага 11 сезон дивитися буде набагато цікавіше, кожен новий день буде наповнений новими інтригуючими подіями, а нові серії можуть цілком обернутися весільним сезоном для деяких жителів общаги. Чергова порція жартів, приколів, динамічного розвитку сюжету, відкривають дорослу сторону життя ще вчорашніх юних студентів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Універ новий гуртожиток 11 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Універ: Нова общага 11 сезон
Універ: Нова общага 11 сезон
Універ: Нова общага 11 сезон
Універ: Нова общага 11 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*