» » Універ: Нова общага 12 сезон
Універ: Нова общага 12 сезон
12 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич

Універ: Нова общага 12 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 12 сезон українською мовою

В одному гуртожитку, вірніше в одному блоці проживає золота молодь - шість друзів веселунів. Антон, Маша, Яна, Христина, Кузя і Майкл. Вони люблять різні тусовки і відриваються по повній програмі. Коли їм повідомили, що у них з'явився новий сусід, вони тут же побігли з ним знайомитися. Вони очікували побачити, що завгодно, але тільки не таке неподобство, як Валентин Будейко. Це «непорозуміння» обожнює вчитися, ненавидить тусовки, дуже сором'язливий, дуже любить свою матусю і ще не пізнав жодну жінку. Хлопці були в шоці і тепер не знають, як позбутися такого подарунка, який постійно на них скаржиться.

Після деяких спроб вивести хлопця з себе, щоб він добровільно пішов, компанія зрозуміла, що треба якось разом уживатися. Буде багато веселих моментів, які розбурхають будь-якого, хто вирішив подивитися серіал «Універ. Нова общага ». Новий сусід постійно чимось дивував, тому неможливо було зрозуміти, що він цього разу викине. То він за Машею почав пріударівать, то мамі по скайпу розповідає всі подробиці, що відбувається в общаге. Василь довго не зможе жити своїм замкненим життям, він незабаром зламається або це тільки фантазії чудової шістки?

Дивитися онлайн трейлер серіалу Універ: Нова общага 12 сезон українською

  • Трейлер
Універ: Нова общага 12 сезон
Універ: Нова общага 12 сезон
Універ: Нова общага 12 сезон
Універ: Нова общага 12 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*