» » Останній коп 1 сезон
Останній коп 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
39 хв. (1521 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Жерневська, Олексій Шапарев
В ролях:
Наталія Вдовіна, Олександр Борисов, Костянтин Котенков, Поліна Куценко, Гоша Куценко, Вікторія Корлякова, Анатолій Руденко, Дар'я Пашкова, Сергій Удовик, Анастасія Лазарєва

Останній коп 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній коп 1 сезон українською мовою

Олексій Дивов - хоробрий і відчайдушний міліціонер, який своєю головною метою життя вважав боротьбу зі злочинністю. Начальство завжди відправляло Олексія на найскладніші завдання, так як знало, що він докладе всіх зусиль до того, щоб злочинець був спійманий. Одного разу під час перехоплення злочинної групи, ще в далекі 90-ті роки, в міліціонера стріляють і поранення призводить героя до тривалої комі, яка закінчилася тільки тоді, коли минуло 20 років. На вулиці 2000 - ні та світ повністю змінився.

Олексій з подивом дізнається, що всі бандити, яких він раніше мріяв посадити надовго, тепер є недоторканними, так як пішли в депутати і високопоставлені чиновники. Для того щоб подзвонити не потрібно стояти у телефонного апарату, телефон можна взяти з собою куди завгодно і по дорозі ще вийти в інтернет, подивитися фотографії одного і прокоментувати улюблений фільм. Міліція перейменована в поліцію і тепер пошук злочинців значно спростився, адже до послуг страж закону новомодні гаджети і високі технології.

Дивитися онлайн серіал Останній мент 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер

Последний мент

Останній коп 1 сезон
Останній коп 1 сезон
Останній коп 1 сезон
Останній коп 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*