» » Кохання у великому місті 3 (2014)
Кохання у великому місті 3 (2014)
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Марюс Вайсберг, Девід Додсон
В ролях:
Настя Задорожна, Шерон Стоун, Олексій Чадов, Володимир Зеленський, Віра Брежнєва, Філіп Кіркоров, Катерина Климова, Світлана Ходченкова, Ігор Жижикин, Вілле Хаапасало
Формат:
mp4, 3gp

Кохання у великому місті 3 (2014) дивитися онлайн

Опис серіалу Кохання у великому місті 3 (2014) українською мовою

Третій раз за рахунком улюблені герої порадують нас черговою історією про самому чарівному почутті на землі. Це почуття називається любов. Історія серіалу «Кохання у великому місті 3» онлайн буде, відбувається після п'яти років з найостанніших подій, про які розповідалося в другій серії фільму. Давайте подивимося, що ж очікує наших героїв в цьому фільмі.

У головних героїв складається все дуже добре. У кожного з'явилася відмінна нерухомість і машина про яку вони так довго мріяли, крім того народилися у них дітлахи. Не дарма люди кажуть, що діти є квітами життя. У Ігоря і Артема по одній дитині. У кожного з них по хлопчикові. У Сауни народилося дві дівчинки. Все життя головних героїв повного фільму Кохання у великому місті 3 проходить, як і у звичайних людей. З понеділка по суботу вони працюють і приходять додому дуже пізно, втомленими і дуже закатованими. У свій законний вихідний сплять до обіду, потім йдуть гуляти разом зі своїми дітьми то в зоопарк, то в цирк, то ще куди-небудь. Потім життєвий цикл починається знову заново. Для молодих мужиків це життя є нормальною і звичною. Іноді вони розслабляються в барі зі своїми друзями. Ніби як би, так і повинно бути.

Їх же дружини повністю зайняті вихованням підростаючого покоління. Зрозуміло, що всі колишні почуття починає з'їдати звичайний сімейний побут. Все що раніше називалося і здавалося пригодою, тепер більше нагадує незрозуміле і нудне проведення часу разом. Катерина, Анастасія та Аліса повністю заглибилися в виховання своїх маленьких дітей і домашніми справами. Їм здається, що їхні чоловіки взагалі їм нічим не допомагають, тільки часом навіть заважають. Ось таким чином і починається третя історія кохання наших головних героїв. Які на цей раз очікуються пригоди, Ви дізнаєтеся, подивившись чудовий сімейний фільм.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Кохання у великому місті 3 (2014) всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Любовь в большом городе 3

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
 • Серія 4
 • Серія 5
 • Серія 6
 • Серія 7
 • Серія 8
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*