Інтерни 9 сезон
9 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник

Інтерни 9 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 9 сезон українською мовою

Історія, котра полюбилися всій країні, про героїв, які в будь-якій дрібниці шукають привід влаштувати один для одного черговий розіграш, продовжує набирати обертів. Дивно, адже все це відбувається в терапевтичному відділенні лікарні, де пацієнти розраховують на якісне лікування. Поки герої справляються з усіма завданнями і роблять це відносно непогано.

У серіалі «Інтерни» 9 сезон доктор Биков почне помічати у кількох своїх інтернів проблеми з пам'яттю, які недопустимі для лікарів. Кісегач, ніколи не покидала своє робоче місце, буде змушена піти у відпустку по дуже цікавим обставинам. Філ страждає від галюцинацій - він часто бачить свого наставника в образі Гітлера. Романенко та Лобанов продовжують з'ясування стосунків, у новому сезоні предметом спору стане питання, хто є великим підкаблучником. Старі персонажі, нові історії ... Внести в серіал яскраві фарби допоможе новий персонаж - інтерн Поліна, яка вирішила скористатися вакантним місцем. Але дівчина поки не усвідомлює, в яке пекло її закидає доля.

Дивитися онлайн серіал Інтерни 9 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Інтерни 9 сезон
Інтерни 9 сезон
Інтерни 9 сезон
Інтерни 9 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*