Інтерни 11 сезон
11 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 11 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 11 сезон українською мовою

З кожним роком життя тече і змінюється, але лише одне залишається незмінним - атмосфера в лікарні, де всім керує вічно незадоволений доктор Биков, а до нього регулярно приходять молоді, але працьовиті інтерни. Злорадний Биков намагається переконати студентів, що далеко не всі гідні носити горде звання лікаря, і таким чином відсіяти зайвих людей. Ну а молодим фахівцям не залишається іншого вибору, окрім як, зціпивши зуби, підкорятися вказівкам навіженого професора.

У нових серіях серіалу «Інтерни» головний герой буде все так само знаходиться у відносинах з Кісігач, але через складні і запальних характерів у пари постійно відбуватимуться сварки і напружені конфлікти. А любитель випити Купітман так і не позбудеться своєї згубної звички, але знайде спосіб непомітного вживання спиртного прямо на робочому місці. Багато з інтернів вже отримали свої довгоочікувані дипломи та покинули рідні стіни, а ті що залишилися виробили імунітет до шкідливого Бикова. Однак навіть це не заважає керівникові придумувати своїм підопічним нові складнощі і створювати їм незручні ситуації. Чи не обійдеться в серіалі і без любовної інтриги: красень Філ страждатиме після невдало завершеного роману, але незабаром знайдеться нова претендентка на його серце. А потім в лікарню надійде чергова група інтернів, яким тільки належить познайомитися з усіма правилами закладу і звикнути до божевільної, але неймовірно веселої робочої атмосфери.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Інтерни 11 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Інтерни 11 сезон
Інтерни 11 сезон
Інтерни 11 сезон
Інтерни 11 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*