Інтерни 12 сезон
12 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник

Інтерни 12 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 12 сезон українською мовою

Невтомний завідувач очним відділенням лікарні знову вчить і наставляє недосвідчених і боязких випускників, яким в майбутньому належить стати медсестрами і лікарями. Інтерни постійно потрапляють у незручні ситуації, що викликає одночасно роздратування і іронію їх наставника і, звичайно, усмішку глядачів. У 12 сезоні «Інтернів» герої знову захворіють небезпечної лихоманкою, як в любовному, так і в професійному плані. Тепер головному героєві доведеться воювати не тільки з розпущеними студентами, але і з новим лікарем, який проявить далеко не самий дружній настрій по відношенню до Бикова, та й сам головний терапевт запалився до нього ненавистю і презирством.

У цьому сезоні з'являються знайомі герої, наприклад, молодий студент з Торжка, який мріє підняти рівень районної медицини. Працьовитий і мрійливий юнак подобається багатьом дівчатам, проте його любовна історія розгортається з молоденькою Ритою, яка дуже незадоволена безвідповідальністю хлопця. Також повернеться в стіни рідної лікарні і колишня студентка Поліна, а слідом за нею поспішить її колишній чоловік - кваліфікований лікар, який мріє налагодити відношення з норовливою дамою. А ось лікар-дерматовенеролог несподівано для самого себе і всіх навколишніх закохається в веселу медсестру. Загалом, в новому сезоні відбудеться безліч захоплюючих подій, головне, щоб герої не заплуталися у своїх любовних інтригах і довірилися своєму серцю, паралельно набираючись досвіду в нелегкій роботі.

Дивитися онлайн серіал Інтерни 12 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*