Інтерни 12 сезон
12 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 12 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 12 сезон українською мовою

Невтомний завідувач очним відділенням лікарні знову вчить і наставляє недосвідчених і боязких випускників, яким в майбутньому належить стати медсестрами і лікарями. Інтерни постійно потрапляють у незручні ситуації, що викликає одночасно роздратування і іронію їх наставника і, звичайно, усмішку глядачів. У 12 сезоні «Інтернів» герої знову захворіють небезпечної лихоманкою, як в любовному, так і в професійному плані. Тепер головному героєві доведеться воювати не тільки з розпущеними студентами, але і з новим лікарем, який проявить далеко не самий дружній настрій по відношенню до Бикова, та й сам головний терапевт запалився до нього ненавистю і презирством.

У цьому сезоні з'являються знайомі герої, наприклад, молодий студент з Торжка, який мріє підняти рівень районної медицини. Працьовитий і мрійливий юнак подобається багатьом дівчатам, проте його любовна історія розгортається з молоденькою Ритою, яка дуже незадоволена безвідповідальністю хлопця. Також повернеться в стіни рідної лікарні і колишня студентка Поліна, а слідом за нею поспішить її колишній чоловік - кваліфікований лікар, який мріє налагодити відношення з норовливою дамою. А ось лікар-дерматовенеролог несподівано для самого себе і всіх навколишніх закохається в веселу медсестру. Загалом, в новому сезоні відбудеться безліч захоплюючих подій, головне, щоб герої не заплуталися у своїх любовних інтригах і довірилися своєму серцю, паралельно набираючись досвіду в нелегкій роботі.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Інтерни 12 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Інтерни 12 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*