Інтерни 13 сезон
13 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 13 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 13 сезон українською мовою

Перші інтерни Бикова вже давно стали лікарями, кожен працює за своєю спеціальністю. Але на зміну старим завжди приходять нові. На подив Андрія Євгеновича, нові молоді фахівці набагато розумніші і самостійніші чим попередні. Можливо, саме це зробило його більш м'яким, але не менш смішним. А може Бикова заспокоїла колиска сімейного затишку, адже він одружився на головному лікарі лікарні Анастасії Костянтинівній?

Навколо нових інтернів розгортаються забавні історії. Мальцев заводить стосунки з жінкою, яка на порядок старше його, Софія, племінниця Купітмана, зустрічається з Романенко, і вони навіть подумують про створення сім'ї. Алабаєв хоче відновити відносини з Поліною, з якою вони нещодавно розлучилися. Тим часом Купітман не п'є в таких кількостях, як раніше, і всьому виною його нові відносини з медсестрою. Кожна історія серіалу «Інтерни» 13 сезон - це окремий комічний момент, в якому практично завжди бере участь Биков - злий тиран, який з кожним днем стає все м'якше, але з гумором у Андрія Євгеновича раніше проблем немає.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Інтерни 13 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*