Інтерни 13 сезон
13 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник

Інтерни 13 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 13 сезон українською мовою

Перші інтерни Бикова вже давно стали лікарями, кожен працює за своєю спеціальністю. Але на зміну старим завжди приходять нові. На подив Андрія Євгеновича, нові молоді фахівці набагато розумніші і самостійніші чим попередні. Можливо, саме це зробило його більш м'яким, але не менш смішним. А може Бикова заспокоїла колиска сімейного затишку, адже він одружився на головному лікарі лікарні Анастасії Костянтинівній?

Навколо нових інтернів розгортаються забавні історії. Мальцев заводить стосунки з жінкою, яка на порядок старше його, Софія, племінниця Купітмана, зустрічається з Романенко, і вони навіть подумують про створення сім'ї. Алабаєв хоче відновити відносини з Поліною, з якою вони нещодавно розлучилися. Тим часом Купітман не п'є в таких кількостях, як раніше, і всьому виною його нові відносини з медсестрою. Кожна історія серіалу «Інтерни» 13 сезон - це окремий комічний момент, в якому практично завжди бере участь Биков - злий тиран, який з кожним днем стає все м'якше, але з гумором у Андрія Євгеновича раніше проблем немає.

Дивитися онлайн серіал Інтерни 13 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Інтерни 13 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*