Інтерни 14 сезон
14 сезон 20 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мілан Кілібарда, Максим Пежемський, Заур Болотаєв
В ролях:
Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус, Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 14 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 14 сезон українською мовою

Чого тільки не відбувалося в стінах звичайної московської лікарні, в якій працює завідувач терапевтичним відділенням Биков, його дружина – головний лікар Кісігач - та інші герої захоплюючого серіалу «Інтерни»: грандіозні п'янки, захоплюючі інтриги і емоційні сварки. 14 сезон стає апогеєм сюжетної лінії, адже як заявляють творці, нових епізодів після закінчення цієї частини ми вже не побачимо. За час перегляду герої встигли стати для нас близькими друзями і навіть людьми, з яких варто брати приклад. Звичайно, так можна сказати не про всіх персонажів, але кожен з них прагне стати краще, хоча деколи це відбувається при неймовірно забавних обставинах. Випробування, що випадають на долю і лікарів, і інтернів - не просто привід для сміху, але і спосіб ставати краще для самих героїв: Льоші, Тімура, Гліба, Поліни, Філа і їхніх безпосередніх керівників. Майбутні серії можуть похвалитися не тільки тим, що вони стануть останніми в цій захоплюючій багатосерійної історії, а й безліччю неймовірно смішних пригод.

Перша серія починається з урочистого дня для Соні і Гліба - закохані нарешті зважилися узаконити свої стосунки. Ось тільки ранок видається не найприємнішим: Романенко раптово виявляє у себе алергію, схожу на симптоми венеричного захворювання, а Сонечка і зовсім приходить до думки, що вона не хоче заміж! Обстановка повільно розжарюється, і поступово над весіллям нависає серйозна загроза. Але крім напружених моментів, серіал підготує глядачам і масу приємних сюрпризів. Приміром, саме у фіналі ми знову побачимо ерудованого, але невпевненого в собі доктора Левіна, який вирішив повернутися на батьківщину ... Але що саме спонукало його знову стати маріонеткою доктора Бикова?

Фільми 2016 онлайн

Інтерни фінальний сезон дивитися онлайн всі серії

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Інтерни 14 сезон
Інтерни 14 сезон
Інтерни 14 сезон
Інтерни 14 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*