Вороніни 3 сезон
3 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 3 сезон українською мовою

Гумористичний серіал багато років поспіль радує глядача новими серіями і дивовижними історіями. Діючими особами серіалу стане одна молода і щаслива сім'я. Віра красива і любляча жінка. Вона зберігає сімейне вогнище. Костянтин чоловік Віри. Чоловік працює спортивним журналістом. У сімейної пари троє дітей. Два з них хлопчика близнюка і красива дівчинка. Життя героїв це найпростіша життя сімейних людей. У персонажів є все, що є у звичайній сім'ї. Молодій родині заважають жити батьки Костянтина. Вони оселилися в сусідній квартирі. Їм хочеться контролювати життя своїх дітей. Вони дуже часто є самі причиною сварки молодого подружжя.

Свекруха дуже часто знаходиться в квартирі Віри і Кістки. Це не дивно. Жінка дуже любить свого сина. Їй хочеться, щоб він був ситий, тепло одягнений і жив з турботливою дружиною. Догодити свекрухи складно. Вірі постійно доводиться слухати моралі літньої жінки. Костянтин не може сказати матері, що він уже виріс і не потребує її постійної опіки. Вірі набридає така слабохарактерність чоловіка. Вона думала, що виходить за справжнього чоловіка, а він виявився дуже м'якою людиною. Крім свекрухи, частим гостем є і свекор. Це теж дуже своєрідна людина, яка не вміє тримати язика за зубами.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 3 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 3 сезон
Вороніни 3 сезон
Вороніни 3 сезон
Вороніни 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*