Вороніни 4 сезон
4 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 4 сезон українською мовою

Цей серіал розповідатиметься про одну дуже веселою і незвичайну сім'ю. Події серіалу будуть відбуватися в Москві, де молода подружня пара купує квартиру через стінку від батьків молодої людини. Ось з того моменту і починається все веселощі. Зовсім скоро в життя Віри і Кості народжуються діти. Свекруха постійно приходить без запрошення в будинок молодих, вона вважає, що Віра погана господиня, яка не вміє готувати, прасувати, прати і прибирати. Так само свекруха головної героїні переконана, що її невістка погано і неправильно виховує дітей. Тому бабуся завжди тут як тут.

Бабуся дуже весела, але дуже різка в своїх висловлюваннях і прямолінійна жінка, саме тому вони не взлюбили з Вірою один одного. Свекор головної героїні дуже любить поїсти, і тому зносить все, що бачить на своєму шляху. Захоплюючий молодіжний і гумористичний серіал покаже вам реальні будні головних героїв, можливо в цих кадрах ви побачите моменти, які часто відбуваються і у вашій родині. Головні герої протягом усіх сезонів і серій будуть веселити, і піднімати настрій своїм телеглядачам. Які б відносини між членами родини не були, вони все одно шалено один одного люблять і цінують.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 4 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 4 сезон
Вороніни 4 сезон
Вороніни 4 сезон
Вороніни 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*