Вороніни 5 сезон
5 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 5 сезон українською мовою

Після весілля Кості з Вірою пройшло кілька років. І, нарешті, молодій сім'ї вдалося придбати довгоочікувану трикімнатну квартиру. Всім хороша квартира: і зручностями, і ремонтом, та ось тільки розташування її молодій дружині не сподобалося. З батьками Костянтина тепер доведеться бути сусідами. Але сім'я відкинула потаємні страхи і в'їхала в нову оселю. До пори до часу було дуже добре, батьки ні в що не втручалися. Але тут Кості прийшла в голову ідея знести перегородку. Що ту почалося!

Мама Костянтина облюбувала будинок невістки і сина і завдає щоденні вечірні візити з моралями. І не вміє Віра готувати, і дітей неправильно виховує, і за Костею не стежить. Батько приходить просто повечеряти і подивитися з сином телевізор, добре хоч без моралей. Але тут нова напасть - в будинку молодих Вороніних з'являється і молодший брат Костика. Міліціонер Леонід живе з батьками і все ніяк не може зустріти дівчину мрії. Але тепер все зміниться, адже Льоня майже переселяється до старшого брата.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 5 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 5 сезон
Вороніни 5 сезон
Вороніни 5 сезон
Вороніни 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*