Вороніни 6 сезон
6 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 6 сезон українською мовою

Молода сім'я насолоджується життям. Закохані батьки мають тріо чудових діточок. Малюки доставляють татові і мамі клопоти, в матеріальному, і моральному плані. Всі прекрасно, якби не близьке сусідство доскіпливій свекрухи і невгамовного свекра. Зайва опіка часом призводить стриману невістку в лють. Предки дівчата не відстають в своїх примхах. Онуки природно люблять бабусь і дідусів. Батько головного героя вічно потрапляє в нестандартні ситуації.

Дивацьких спосіб життя виводить з себе всіх членів незвичайного клану. Синок, його не дивлячись, що є відомим журналістом, поводиться деколи гірше розбещеного хлопчаки. Дружина письменника щосили намагається не суперечити свекрухи і знаходити компроміс. Правда це вдається не завжди, адже батьків іноді буває занадто багато. Які випробування влаштує нав'язлива бабуся стриманою невістонька? Яку сторону прийме невдалий чоловік, адже йому деколи доводиться вибирати між смачним обідом матусі або солодким проведенням часу благовірної? Що нового утне дідусь? А як будуть вести себе діти, адже хлопці такі шалунишки.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 6 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 6 сезон
Вороніни 6 сезон
Вороніни 6 сезон
Вороніни 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*