Вороніни 10 сезон
10 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева

Вороніни 10 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 10 сезон українською мовою

Після весілля Льоні і Насті пройшло вже півроку. Вони знову змушені переїхати в квартиру Вороніних-старших, де Галина Іванівна оточить турботою і увагою. Ароматичні свічки, диски з розслаблюючій музикою, атласну білизну, темні штори, масажне масло - дуже скоро молодший брат Льоні виведе маму на чисту воду. Жінка мріє про ще один онука і робить все, щоб Настя скоріше завагітніла. Тільки подружжю такий метод зовсім не до вподоби, молода дружина не хоче відчувати себе кроликом в клітці. Конфлікт між нею і Галиною Іванівною спалахує з новою силою, тим більше що у Вороніної-старшої вперше з'явився конкурент на кухні. Суперників вона в цій справі не потерпить.

До Вороніним приїжджають Вірині батьки і вирішують залишитися на кілька днів. Звичайно, їм пропонують різні кімнати, адже вони давно в розлученні. Але Кості вдається випадково дізнатися, що вночі вони сплять в одному ліжку, причому зовсім несолодким і спокійним сном. Зберігати цю таємницю він довго не збирається, Віра щаслива, що батьки знову разом. Виявляється, Людмила та Сергій практикують вільні стосунки, а любові між ними як не було, так і немає. Льоня навпаки вирішує зберегти секрет своєї тещі. Олена Едуардівна вже 27 років приховує від усіх, що курить. Як багато ще таємниць зберігають члени цих сімей?

Дивитися онлайн серіал Вороніни 10 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вороніни 10 сезон
Вороніни 10 сезон
Вороніни 10 сезон
Вороніни 10 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*