Вороніни 11 сезон
11 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 11 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 11 сезон українською мовою

Вся сім'я Вороніних знаходиться в очікуванні радісної події. Настя вагітна і кожен член сім'ї вважає своїм обов'язком допомогти їй. Особливо досягла успіху в цій справі Галина Іванівна. Вона вважає себе найдосвідченішою і освіченою в догляді за майбутньою мамою. Тільки ось Насті ця турбота тягарем, вагітна жінка вже не може виносити постійні зауваження і моралі свекрухи. А Льоня в свою чергу боїться за емоційний стан подружжя і майбутнього малюка. Пара вирішує втекти до батьків Насті до Твері, здається, що менше емоційні люди залишать їх у спокої. Але і тут їм довелося туго, Настині родичі вирішили оточити турботою вагітну не менш ніж Галина Іванівна.

Костя організовує для всієї родини відпочинок в Туреччині, але змушений взяти з собою батьків. Його улюблена дружина вважає це величезною помилкою і позбавляє чоловіка найдорожчого. Після відпочинку в Туреччині Віра рішуче налаштована помирити своїх батьків. Вона спланувала все до останньої хвилини, але виявилося, що батько вже знайшов нову пасію. На подив усіх і жаху Віри це виявилася їх дільничний Рита. Сувора і владна жінка загнала Сергія під каблук. Для дочки це справжня трагедія, адже Рита так не схожа на батька. Чи є у цих відносини майбутнє?

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вороніни 11 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 11 сезон
Вороніни 11 сезон
Вороніни 11 сезон
Вороніни 11 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*