Вороніни 12 сезон
12 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 12 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 12 сезон українською мовою

Сім'я Вороніних стала ще більше. Настя і Льоня тепер щасливі батьки, а іншим не терпиться поняньчитися з малюком. Новоспечена мама хоче, що б чоловік більше часу приділяв синові, але Льоня придумує будь-які способи, аби не залишатися з малюком наодинці. Для Насті це справжня трагедія, вона впевнена, що чоловік не любить маленького Сашу. Дуже скоро все сімейство візьметься за перевиховання недбайливого татуся, але причина виявиться вельми банальної: Льоня боїться, що своїми великими руками може завдати шкоди синочку. Ну а Настя намагається якомога менше часу проводити з Галиною Іванівною, адже свекруха не упускає моменту, щоб навчити її правильно поводитися з Сашенькою.

Дуже скоро Настя вирішує повернутися на роботу, тепер всі турботи про малюка лежачи на плечі Льоні, він в свою чергу просить допомоги у всіх. Це закінчується тим, що Саша залишається на кілька годин в будинку Кості і Віри. Малюк повинен з дня на день сказати перше слово, але чергова сварка Вороніних призводить до того, що це слово виявляється лайливим. Ну а Машенька кожен день ще більше дорослішає, у дівчинки вже з'явилася перша любов. Як з цієї несподіваною новиною впораються всі члени сім'ї?

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вороніни 12 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вороніни 12 сезон
Вороніни 12 сезон
Вороніни 12 сезон
Вороніни 12 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*