Вороніни 13 сезон
13 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева

Вороніни 13 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 13 сезон українською мовою

Новий день приносить Вороніним нові несподівані сюрпризи. На черговому сімейному святі батько Віри приходить разом зі своєю новою пасією поліцейським Ритою. Всі вражені, як вона хвацько справляється з ним. Врівноважений Сергій просто не здатний сказати слова суворої жінці. Це викликає у Віри справжню паніку, але дуже скоро все зміниться. Прийшовши до батька на квартиру для серйозної розмови, жінка виявляє, що батько змінює Риті. Виявляється, що вже давно Сергій приховує свої стосунки з колишньою дружиною, мамою Верочки. Такий поворот подій вельми несподіваний, але все закінчується щасливо. Людмила та Сергій вирішують знову зіграти весілля, правда тепер вони повинні запросити і Галину з Миколою, а це може зіпсувати будь-який святковий день.

Тим часом Льоня вирішує, що для нього краще: залишитися на небезпечній роботі поліцейського і отримати звання підполковника або ж піти і знайти місце спокійніше. У виборі йому активно допомагають дружина і мати, які опинилися по різні боки барикад. Зрештою, Леонід залишає поліцію і тепер перебуває в активному пошуку нової роботи. Чергова посаду виявиться несподіваною для всіх. Але ж головне, щоб кожен член сім'ї був щасливий, або не всі з них так вважають?

Дивитися онлайн серіал Вороніни 13 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вороніни 13 сезон
Вороніни 13 сезон
Вороніни 13 сезон
Вороніни 13 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*