» » Вороніни 15 сезон
Вороніни 15 сезон
15 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева

Вороніни 15 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 15 сезон українською мовою

Костя і Віра знову стали щасливими батьками. Маленька Люсенько стала довгоочікуваним дивом і об'єднала всі сім'ї. Але тепер дочка і внучка стала новим каменем спотикання між Вірою і Галиною Іванівною. Якщо до появи малятка жінки намагалися ділити увагу Костенька, то тепер вони борються за Люсенько. Вірі запропонували хорошу роботу, і вона готова погодитися, але такий стан справ сприйняли в багнети всіх, адже вона тільки недавно вийшла з рід будинку. На чиї плечі в разі її відсутності ляже турбота про велику родину? А батьки Віри і зовсім забули про день народження молодшої внучки, тепер їм належить довго замолювати свої гріхи перед родині старших Вороніних.

Галина Іванівна зовсім вирішує випробувати на Вірі метод виховання, підглянутий в телевізійній програмі. Тепер вона її дресирує як домашню собачку, і Костя дуже незадоволений поведінкою матері. Маленького Сашка Льоня вирішує відправити в дитячий сад, адже Настя хоче вийти на роботу. Це може врятувати їх від рутини, в яку сім'я з кожним днем ​​потрапляє все більше і більше. А Костю після великої невдачі звільняють з роботи. Хто тепер буде забезпечувати таку велику родину? Йому необхідно придумати спосіб швидко заробити або повернути завидну посаду кореспондента.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 15 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вороніни 15 сезон
Вороніни 15 сезон
Вороніни 15 сезон
Вороніни 15 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*