» » Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
16 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева

Вороніни 16 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 16 сезон українською мовою

Черговий майстер-клас з основ сімейного життя від Вороніних. Віра в передчутті вечірки з приводу зустрічі однокласників. Звичайно, вона хоче бачити Костю поруч з собою в цій значимий вечір, але чоловік придумує тисячу відмовок. В результаті Віра йде на зустріч на самоті. Але виявляється, що туди прийшов і її колишній молодий чоловік, про якого Кості не варто знати. Здається, що все сталося якнайкраще, але у чоловіка раптом розігралися докори сумління, і він примчав до коханої дружини. Йому належить багато чого довідатися про минуле Віри. Після цього ще й випадкова зустріч з однокурсницею в магазині сантехніки повідає йому пікантні подробиці.

Сама Віра страждає від нереалізованості. Її подруги стали дуже успішними бізнес-леді, багато подорожують, мають прибутковий бізнес. Вона ж може похвалитися тільки кар'єрою домогосподарки. Саме тому Віра вирішує вдатися до маленької брехні і розповісти однокурсницям, що крім прекрасної сім'ї у неї є ще і власна дизайнерська студія. Чим обернеться її брехня, коли в кафе випадково потрапить Костя, який не знає про її бездоганному плані. А Льоня з Настею вирішують, що пора завести другу дитину. Галина Іванівна влаштовується нянею в молоду сім'ю, тільки після цього інші розуміють, як не вистачає їм турботи настирливої ​​жінки. І це лише початок нового періоду в житті Вороніних.

Дивитися онлайн серіал Вороніни 16 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*