Вороніни 16 сезон
16 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 16 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 16 сезон українською мовою

Черговий майстер-клас з основ сімейного життя від Вороніних. Віра в передчутті вечірки з приводу зустрічі однокласників. Звичайно, вона хоче бачити Костю поруч з собою в цій значимий вечір, але чоловік придумує тисячу відмовок. В результаті Віра йде на зустріч на самоті. Але виявляється, що туди прийшов і її колишній молодий чоловік, про якого Кості не варто знати. Здається, що все сталося якнайкраще, але у чоловіка раптом розігралися докори сумління, і він примчав до коханої дружини. Йому належить багато чого довідатися про минуле Віри. Після цього ще й випадкова зустріч з однокурсницею в магазині сантехніки повідає йому пікантні подробиці.

Сама Віра страждає від нереалізованості. Її подруги стали дуже успішними бізнес-леді, багато подорожують, мають прибутковий бізнес. Вона ж може похвалитися тільки кар'єрою домогосподарки. Саме тому Віра вирішує вдатися до маленької брехні і розповісти однокурсницям, що крім прекрасної сім'ї у неї є ще і власна дизайнерська студія. Чим обернеться її брехня, коли в кафе випадково потрапить Костя, який не знає про її бездоганному плані. А Льоня з Настею вирішують, що пора завести другу дитину. Галина Іванівна влаштовується нянею в молоду сім'ю, тільки після цього інші розуміють, як не вистачає їм турботи настирливої ​​жінки. І це лише початок нового періоду в житті Вороніних.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вороніни 16 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Вороніни 16 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*