Вороніни 17 сезон
17 сезон 39 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 17 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 17 сезон українською мовою

Уже багато років Вороніни старанно псують один одному життя, але знаходять способи примирення. Віра і Костя посваряться в тисячний раз і вже скоро зможуть вирішити проблему. Їхні думки дуже розходяться в методах виховання дітей, але ж їх у Вороніних-молодших четверо. Киря і Філя стали об'єктами глузувань шкільного задираки. Віра впевнена, що хлопчаки повинні в цьому віці розбиратися самостійно; для Кістки це удар нижче пояса - він відправляється до директора. Тільки чоловік не підозрював, що прирече синів на ще більше приниження. Проблем у близнюків додасться. Маша почала зустрічатися з ровесником, ніж мало не довела тата до серцевого нападу. Він проти будь-яких відносин, але слово подружжя завжди виявляється останнім.

Віра вирішує, що якщо вона не може вийти на роботу, то можна спробувати творчість на дому. Тепер вона стане дизайнером. Її дитячі речі відразу привертають увагу однієї дуже забезпеченої покупниці. Кості доведеться підробити кур'єром, і він стане першим, хто побачить, як дамочка використовувала Верин моделі. У самого чоловіки намічається прорив у відносинах з начальником, вони дуже зблизилися під час відрядження. Тільки чим закінчиться така дружба?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вороніни 17 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*