» » Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
17 сезон 39 серія
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева

Вороніни 17 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 17 сезон українською мовою

Уже багато років Вороніни старанно псують один одному життя, але знаходять способи примирення. Віра і Костя посваряться в тисячний раз і вже скоро зможуть вирішити проблему. Їхні думки дуже розходяться в методах виховання дітей, але ж їх у Вороніних-молодших четверо. Киря і Філя стали об'єктами глузувань шкільного задираки. Віра впевнена, що хлопчаки повинні в цьому віці розбиратися самостійно; для Кістки це удар нижче пояса - він відправляється до директора. Тільки чоловік не підозрював, що прирече синів на ще більше приниження. Проблем у близнюків додасться. Маша почала зустрічатися з ровесником, ніж мало не довела тата до серцевого нападу. Він проти будь-яких відносин, але слово подружжя завжди виявляється останнім.

Віра вирішує, що якщо вона не може вийти на роботу, то можна спробувати творчість на дому. Тепер вона стане дизайнером. Її дитячі речі відразу привертають увагу однієї дуже забезпеченої покупниці. Кості доведеться підробити кур'єром, і він стане першим, хто побачить, як дамочка використовувала Верин моделі. У самого чоловіки намічається прорив у відносинах з начальником, вони дуже зблизилися під час відрядження. Тільки чим закінчиться така дружба?

Дивитися онлайн серіал Вороніни 17 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Вороніни 17 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*