Вороніни 18 сезон
18 сезон 30 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
В ролях:
Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова, Марія Ільюхіна, Кирило Михин, Георгій Дронов, Анна Фроловцева
Формат:
mp4, 3gp

Вороніни 18 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вороніни 18 сезон українською мовою

Сім'я Кості і Віри Вороніних живе в просторій квартирі в Москві. Але місця тут вистачає далеко не всім. Адже у них підростає дочка, а ще в будинку орудують непосидючі близнюки. Здається, щастя в цій родині вистачає. Три чудових дитини, глава сімейства, що забезпечує всім необхідним і турботлива дружина. Але, як і у кожного осередку суспільства проблем тут чимало. Костя відомий спортивний журналіст у столичній газеті, йому постійно не вистачає часу на сім'ю. А ще він досить безладний і незграбний, саме тому Віра вважає у неї не три, а чотири дитини. Ну а діти не втомлюються кожен день наводити в квартирі розгардіяш.

Сама хранителька вогнища ніяк не може навчитися готувати, ніж дає привід своєї свекрухи частіше приходити у них в гості. І ось це і є найбільша проблема. Батьки Кістки разом з його старшим братом Льонею живуть в сусідній квартирі. Перегородки на балконі немає, тому вони частенько без стуку і докорів сумління з'являються у Вороніних молодших в квартирі. Свекруха вічно намагається навчити Верочку домашньому господарству, і це доводить молоду жінку до нервових зривів. Але в загальному, в цій сім'ї живуть любов і відданість, правда в цікавих проявах.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Вороніни 18 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вороніни 18 сезон
Вороніни 18 сезон
Вороніни 18 сезон
Вороніни 18 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*