Така работа 2 сезон
2 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Койфман, Сергій Мезенцев, Дмитро Ізместьев
В ролях:
Олександр Саюталін, Максим Меркулов, Єлизавета Карнаух, Ірина Шеянова, Дмитро Паламарчук, Олексій Мітін, Сергій Кудрявцев, Олександр Большаков, Оксана Базилевич, Антон Мамин
Формат:
mp4, 3gp

Така работа 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Така работа 2 сезон українською мовою

Велика відповідальність лежить на поліцейських. Особливо, якщо ведеться розслідування вбивства. Четвірці молодих співробітників ГУВС треба буде здавати екзамен на професійну та людську зрілість. До групи входять молоді офіцери. Серед яких дівчина, з погонами старшого лейтенанта. Глядачі побачать рік з життя героїв серіалу, за який ті доростуть до досвідчених професіоналів. Рік буде наповнений цілеспрямованою роботою з пошуку злочинців. Молоді, налаштовані романтично хлопці, отримають жорстокі, життєві уроки. Чи зміниться їх погляд на обрану професію. Переосмислюючи ставлення до вчинків людей, вони розлучаться зі своїми ілюзіями.

Але, як би не доводилося складно, хлопці будуть наполегливо просуватися до своєї мети. У кожній серії буде розказана нова, захоплююча історія. Молодій команді належить розчищати вулиці від озброєних бандитів, працюючи надурочно. Вони всі сили кинуть на свою службу, забуваючи про близьких і особистому житті. Дружна команда молодих співробітників відділу, що займається розслідуванням вбивств, стануть свідками того, що вбивство може зробити, що потрапив в страшну історію, відчуває страх, людина. У нього може виникнути бажання помсти. Розслідування цієї амбітної четвірки відкриють багато таємниць.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Така работа 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Така работа 2 сезон
Така работа 2 сезон
Така работа 2 сезон
Така работа 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*