Мажор 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Булигін, Максим Полинський
В ролях:
Павло Прилучний, Любов Аксьонова, Юрій Уткін, Катерина Рузанова, Денис Шведов, Дмитро Шевченко, Олеся Ерікова, Леонід Паранін, Олександр Обласов, Карина Разумовська
Формат:
mp4, 3gp

Мажор 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мажор 2 сезон українською мовою

Напевно, багато хто чув, що дітей багатіїв, високопоставлених осіб називають - мажорами. Найчастіше про таких діточок, кажуть - золоте покоління. Про це і розповідає фільм «Мажор», яким глядач має можливість насолодитися прямо зараз. Головний герой фільму розпещений хлопчина - Соколовський Ігор. Він прекрасно розуміє, що його життя вдалося, адже, його тато володіє великими статками, та й все місто його поважає. Все життя головного персонажа проходить, як по давно написаному сценарієм, кожен день розгульні компанії і галасливі клуби, але в один момент, розгульне життя призводить до небезпечним наслідки, чого і стояло очікувати.

Черговий веселий деньок в житті Ігоря, але веселощі закінчилося трагічно для самого героя, справа в тому, що хлопчина заступився за свого доброго знайомого, за що і довелося поплатитися. Тепер батько, позбавляє головного героя, всіх готівковий грошей. Так як юридичну освіту він мав, роботу було знайти за спеціальністю не складно, але освіту було куплено, і за професією йому не доводилося працювати. Через деякий час він опанував новою посадою. Через деякий час Соколовський знаходить справжньою любов, яку в блатних клубах не зустрінеш.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мажор 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*