СашаТаня 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Казачанский, Михайло Старчак, Андрій Богатирьов
В ролях:
Віталій Гогунський, Віктор Полторацький, Валентина Рубцова, Наталя Ходус, Лариса Баранова, Олексій Клімушкін, Андрій Свиридов, Андрій Гайдулян, Олексій Гаврилов, Арарат Кещян
Формат:
mp4, 3gp

СашаТаня 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу СашаТаня 1 сезон українською мовою

Російський молодіжний серіал «СашаТаня» це розповідь про життя двох героїв Саші і Тані з популярного серіалу «Універ», після закінчення інституту. Тепер у них справжня сім'я, а син Альошка найголовніше, що є в житті Сергєєвих. Таня весь свій час присвячує синові і займається його вихованням. Вона намагається бути гарною домогосподаркою і дружиною, щоб у Саші навіть не виникало думки дивитися «наліво». Так як у них своя сім'я, то вони вирішили зняти квартиру, щоб жити як дорослі і самостійні люди. Район вибрали не найвдаліший, але зате в ньому можна зняти квартиру за доступною ціною.

Саша, як і раніше не бере гроші у свого батька і намагається бути самостійним. Він влаштувався на роботу і один утримує сім'ю. Сильвестр Андрійович все ще не може змиритися з принциповістю сина і намагається будь-якими способами допомогти родині Сергєєвих грошима. Тим більше він тепер в статусі діда і, як і будь-який дід повинен допомагати внуку. Крім того у нього не пропало бажання опікати і оберігати сина. Сильвестр Андрійович завжди виявляється поруч, коли у сім'ї Сергєєвих відбуваються якісь неприємності, і він не пропустить нагоди натякнути, що його онук не повинен жити на знімній квартирі в Алтуф'єво.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал СашаТаня 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*