СашаТаня 2 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Казачанский, Михайло Старчак, Андрій Богатирьов
В ролях:
Віталій Гогунський, Віктор Полторацький, Валентина Рубцова, Наталя Ходус, Лариса Баранова, Олексій Клімушкін, Андрій Свиридов, Андрій Гайдулян, Олексій Гаврилов, Арарат Кещян
Формат:
mp4, 3gp

СашаТаня 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу СашаТаня 2 сезон українською мовою

Продовження історії улюблених героїв з серіалу «Універ». Олександр і Тетяна відсвяткували одруження. На світ з'явився дивний карапуз Олексій, ім'я якого придумав гордий молодий батько. Олександр створив з Тетяною повноцінну сім'ю, потребує турботи і постійному доході. Сильвестр Андрійович шалено любить свого сина і новоспечену сім'ю. Він намагається піклуватися про молодих батьків і онука, але Сашка постійно ставить стіну, яка блокує всі спроби. Слава богу, що Сашка дозволив батькові оплатити весілля. Після церемонії одруження, Сергєєв старший трохи послабив свої тісні обійми турботи і дозволив синові вчитися самостоятельності.

Молода сімейна пара стикається з безліччю побутових проблем, але хлопці прагнуть залагодити непорозуміння і перепони між ними з любов'ю. Тетяна стикається з жіночими проблемами: післяпологова депресія, набір зайвих кілограмів, вимушене домогосподарство, нерозуміння чоловіка. Сергєєв молодший звалює на себе приємну відповідальність за щастя родини, намагаючись надати їй все необхідне. Сімейство Сергєєвих продовжує спілкуватися з хлопцями, відомими глядачеві. В гості до них приходить Майкл і Гоша. У серіалі з'являються нові персонажі: батьки Тетяни та колеги Сашка. Серіал наповнений парадоксальними ситуаціями і поданням молодих пар про сімейне життя.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал СашаТаня 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*