СашаТаня 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Казачанский, Михайло Старчак, Андрій Богатирьов
В ролях:
Віталій Гогунський, Віктор Полторацький, Валентина Рубцова, Наталя Ходус, Лариса Баранова, Олексій Клімушкін, Андрій Свиридов, Андрій Гайдулян, Олексій Гаврилов, Арарат Кещян
Формат:
mp4, 3gp

СашаТаня 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу СашаТаня 3 сезон українською мовою

Молодіжний серіал з комічним назвою "СашаТаня" є продовженням вже полюбився всім багатосерійного фільму "Універ". Головні герої картини - це молода сімейна пара, Саша і Тетяна. Молодята тільки що закінчили університет і вступили в доросле життя з усіма її турботами. Разом зі своїм маленьким синочком Альошею, подружжя проживає на знімній квартирі, яка знаходиться в звичайній багатоповерхівці Південного Бутово. Незважаючи на пропозицію фінансової допомоги від свого заможного батька, Саша ні за що не бажає її приймати.

Однак, Сильвестр Андрійович - відомий московський мільярдер і за сумісництвом люблячий тато Саші, теж не бажає здаватися. До його турботам відтепер належить не тільки занепокоєння за самого Сашка, але і за його маленького онука Альошу. Поки Саша з Танею звикають до своєї нової суворого життя, Сильвестр Андрійович приймає рішення оселитися поруч з ними. Тепер його нова квартира по сусідству з квартирою сина, але не можна порівняти з нею по благоустрою, вона простора і по-справжньому розкішна.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал СашаТаня 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*