» » Анна: Дружина єгеря 1 сезон
Анна: Дружина єгеря 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:55
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Черних
В ролях:
Ігор Савочкін, Вадим Азаров, Агнія Кузнєцова, Олександр Островський, Ольга Філіппова, Всеволод Яшкін, Олена Морозова, Артемій Шаффер, Ернест Тімерханов, Ігор Денисов
Формат:
mp4, 3gp

Анна: Дружина єгеря 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Анна: Дружина єгеря 1 сезон українською мовою

Анна живе з другим чоловіком - єгерем Іваном. Зараз жінка проходить лікування і знаходиться під крапельницею. Її син Антон йде по лісі додому і спілкується з матір'ю по телефону. Раптово він чує крики і стрілянину. Хлопець намагається розглянути галасливу компанію, але раптово лунає постріл. Виявилося, що на тому березі річки двоє дорослих вчили хлопчика стріляти. Дитина спробував самостійно впоратися з рушницею і застрелити кабана, але потрапив в живої людини.

Молода пара покликала свого знайомого лісничого і з його допомогою інсценувала нещасний випадок. Анна чула жіночий і дитячий голосу в телефоні перед смертю сина. Вона розуміє, що ніякого нещасного випадку не було і намагається дізнатися імена винуватців смерті сина. Іван просить допомоги у полковника міліції, але отримує відмову. Над друга старого нема пояснив йому, що в робочих справах допомоги від нього годі й чекати. Таким чином, винуватці загибелі людини досі на свободі і не понесли покарання. Антон був улюбленим сином і головною батьківської надією. Анна не згодна, мовчки терпіти втрату дитини, вона хоче знайти безкарних мисливців і помститися їм. Однак обчислити лиходіїв непросто, адже їх прикривають суди і поліція.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Анна: Дружина єгеря 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Анна

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*