» » Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
2 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Андерс Банке
В ролях:
Валерія Дмитрієва, Євгенія Каверау, Ілля Щербінін, Христина Казінскі, Микола Іванов, Костянтин Давидов, Сергій Романович, Дарина Лузіна, Євген Стичкін, Анвар Халілулаєв

Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон українською мовою

Місто жахливих спогадів і великої трагедії. З ним пов'язано потворність, що переходить з покоління в покоління. В'їзд на його територію давно став поганою прикметою. Однак героям трилера «Чорнобиль: Зона відчуження» сьогодні не до батьківських приповідок. У їх розпорядженні кілька годин, щоб знайти грабіжника восьми мільйонів рублів і повернути ці гроші на місце - в батьківське «сховище». Злодюжкою виявився звичайний хлопчина, який добре розбирається в IT-технологіях і заробляє на цьому в «панській» Москві. Коли на очі його попадається незліченне багатство, він втрачає над собою контроль.

Швидко забираючи гроші, грабіжник їде з обікраденій квартири. Але, видно, просто скористатися нажитим скарбом - йому мало, він викладає відеозвіт, де відверто зізнається у скоєному злочині і «призначає побачення» очманілим від нахабства цю людину хлопцям в Прип'яті. П'ятірка переслідувачів відправляється слідом за хуліганом. Їм належить проїхати через Чорнобильську АЕС і особисто зустрітися з тим місцем, де одного разу пекельне полум'я поглинуло безліч людей і наклав прокляття на їх дітей і онуків. Чим закінчиться ця пригода для хлопців? Можна лише молитися, щоб все обійшлося.

Дивитися онлайн трейлер серіалу Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*