» » Слідчий Тихонов 1 сезон
Слідчий Тихонов 1 сезон
1 сезон 20 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Снєжкін, Едуард Оганесян
В ролях:
Максим Матвєєв, Сергій Шакуров, Євген Харланов, Марія Миронова, Світлана Іванова, Юрій Іцков, Аглая Тарасова, Федір Бондарчук, Вікторія Толстоганова, Михайло Єфремов
Формат:
mp4, 3gp

Слідчий Тихонов 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Слідчий Тихонов 1 сезон українською мовою

Події серіалу відбуваються в кінці 70-х років минулого століття в Москві, яка щосили готується до проведення ХХII літніх Олімпійських ігор. Сюжет розгортається навколо Станіслава Олександровича Тихонова - досвідченого слідчого МУРу і кращого фахівця з розкриття неймовірно заплутаних справ, який розслідує особливо важливі події. Йому належить розібратися, куди пропала найцінніша скрипка Страдіварі, запобігти спробі вивезення за межі країни безцінного ордена Олександра Невського, а також з'ясувати подробиці зникнення метапроптизолу - особливого «ліки від страху».

Складні й заплутані пошуки потрібних зачіпок, зухвалі рішення, таємне слідкування і небезпечні погоні - все це капітана Тихонова, абсолютно не звик здаватися і кидати справу на півдорозі, незамінним працівником МУРу. Але якщо в розкритті заплутаних справ нашому герою немає рівних, то в особистому житті, не дивлячись на його солідний вік, у Станіслава все погано. Незважаючи на те, що капітан Тихонов ніколи не страждає від нестачі жіночої уваги, сам він до сих пір не може визначитися, хто ж та сама єдина, з якою можна щасливо жити до кінця своїх днів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Слідчий Тихонов 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Следователь Тихонов

Слідчий Тихонов 1 сезон
Слідчий Тихонов 1 сезон
Слідчий Тихонов 1 сезон
Слідчий Тихонов 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*