Слід 1 сезон
1 сезон 1740 серія
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
40 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Ромащенко, Каміль Закіров, Всеволод Аравін
В ролях:
Дмитро Комов, Євген Кулаков, Олександр Баринов, Костянтин Демидов, Ольга Мокшина, Сергій Піоро, Ольга Копосова, Володимир Ташликов, Павло Шуваєв, Андрій Лавров
Формат:
mp4, 3gp

Слід 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Слід 1 сезон українською мовою

Сюжет кримінального телевізійного серіалу оповідає про робочі будні і про особисте життя працівників вигаданого установи - ФЕС (Федеральної Експертної Службі), покликаної боротися зі злочинністю. Спеціально організоване підрозділ об'єднує в собі найкращих експертів практично всіх областей - тут глядач зустрінеться і з оперативниками, і з програмістами, судмедекспертами, і з балістики.

Хлопці, що входять до складу ФЕС займаються проведенням всього спектра досліджень і експертиз, а також розслідують різної заплутаності злочину. Група була організована в якості експерименту, її співробітники проводять випробування новітнього обладнання, яким оснащена їх експрес-лабораторія, займаються навчанням недосвідчених фахівців, і допомагають іншим спецслужбам з розкриттям різних законопреступленій. Робота підрозділу організована таким чином, що до допомоги професіоналів можуть вдатися і слідчі, які стосуються високим прокурорським чинам, що працюють над розкриттям особливо тяжкого злочину, і зовсім молоденькі дільничні. Завданням співробітників Експертної служби є допомога слідству, що полягає в ретельному вивченні доказів, завдяки чому вдається встановити справжнього винуватця злочину. Вони працюють кожен день на благо держави, щоб жодного злочину безкарним не залишилося.

Дивитися онлайн серіал Слід 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Слід 1 сезон
Слід 1 сезон
Слід 1 сезон
Слід 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*