Малишарікі 1 сезон
1 сезон 100 серія
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
5 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Марина Мошкова, Катерина Савчук, Тетяна Мошкова
В ролях:
Світлана Кузнєцова, Маріанна Мокшина, Ксенія Бржезовская, Анна Геллер
Формат:
mp4, 3gp

Малишарікі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Малишарікі 1 сезон українською мовою

Останнім часом вітчизняний і зарубіжний кінематограф поставив собі за мету не просто створювати якісні анімаційні проекти, орієнтовані на аудиторію підростаючих малюків, а й дарувати дітям по-справжньому корисний контент, що дозволяє в ігровому форматі осягати найпростіші життєві основи. Одним з таких проектів є анімаційний серіал «Малишарікі», в якому маленьким глядачам належить познайомитися з вельми веселими і розумними героями.

Сюжет представленого серіалу охоплює всі сфери життєдіяльності сучасного дитини, починаючи від простих ігор і, закінчуючи освітнім процесом у молодших навчальних закладах. Подивившись цей проект, ваша дитина вже з малих років пізнає життєві принципи, що дозволить йому легко зближуватися з однолітками і успішно осягати навчальну програму.

«Малишарікі» створювалися, завдяки взаємодії команди професійних художників, психологів і вихователів, які зібрали в одному місці максимально якісну інформацію і представили її у вигляді спілкування з приголомшливими мальованими персонажами. Більш того, даний мультсеріал буде цікавий і дорослим, тому що виконаний у форматі якісної і сучасної 3Д-графіки. Проводьте час з користю всією сім'єю!

Фільми 2015 онлайн

Мультік Малишарікі 1 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*