» » Медсестра (2016) 1 сезон
Медсестра (2016) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Журавкін
В ролях:
Тетяна Демидова, Євген Рахманько, Олег Фомін, Вікторія Толстоганова, Олександр Пашков, Михайло Трухін, Олена Полякова, Денис Бургазлиев, Артем Лиско, Аглая Шиловська
Формат:
mp4, 3gp

Медсестра (2016) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Медсестра (2016) 1 сезон українською мовою

Анна Броньовані Виталс працює старшою медсестрою в міській лікарні. Кожен день по роду діяльності їй доводиться стикатися з людськими трагедіями і болем. Аня професіонал вищого розряду, в будь-якій ситуації вона не втрачає голову, і може надати першу допомогу не гірше інших лікарів.

У сім'ї у героїні не все гаразд. Кілька років тому без вісті пропав її чоловік, пошуки не принесли результату, з тих пір Анна і за маму, і за тата для дочки, і друг і порадник для частенько хворіє мами. Так і живуть три дівиці, одна цілодобово пропадає на роботі, дві інші - на господарстві.
Аня горою стоїть за своїх медсестер і готова тут же написати заяву про звільнення, якщо керівництво пригрозить комусь із її дівчаток звільненням. Старша медсестра вирішує і всі господарські питання - установка меблів, ремонт замків, доставка медикаментів. Одного разу в її кабінеті зірвало кран, на крик прибіг один з чоловіків, що встановлювали меблі в коридорі. Анна тут же спантеличила рятівника цілим переліком робіт, але незабаром з'ясувалося, що це новий зав. відділенням Ігор Борисович. У проміжках між вирішенням нагальних питань, героїня встигає сказати теплі слова пацієнтам саме в той момент, коли це особливо потрібно.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Медсестра (2016) 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*