» » Уламки щастя (2015) 1 сезон
Уламки щастя (2015) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
44 хв. (176 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Праздніков
В ролях:
Юрій Батурин, Олег Чугунов, Ліза Леонова, В'ячеслав Павлов, Наталія Ткаченко, Віталій Такс, Максим Бризгалін, Юлія Жигалина, Катерина Решетнікова, Христина Кузьміна
Формат:
mp4, 3gp

Уламки щастя (2015) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Уламки щастя (2015) 1 сезон українською мовою

Часом і часто все інакше, ніж бачать наші людські очі. Часом навіть серце, зі своїми відчуттями, нас підводить. А допитливий розум-зрадник не може відшукати таємну правду. Але лише до випадку. До безглуздого і такого трагічного випадку. Чоловік втрачає в автокатастрофі дружину. З ним залишаються четверо їх обожнюваних дітей. І купа думок / переживань про те, що він, мовляв, нікчемний чоловік, не впорається, не потягне, здасться і втече. А він хоче довести, що підніме свою сім'ю. Що виростить діточок, зачатих і виношених коханою жінкою. Випадкова ж знахідка щоденника дружини руйнує плани. Він - принципово-вірний чоловік. А вона - принципово-невірна дружина. Тільки щоденника і довіряти пристрасті, що терзали її.

Великим ударом стає навіть не зрада, і рукописне визнання загиблої дружини в тому, що одна з дочок - НЕ дочка законного чоловіка. А раптом і інші дітлахи нагуляні? Чи є сенс тоді тягнути цю лямку? Підмогою стає краща подруга дружини (і його друг) в серіалі «Осколки щастя». Скромна жінка так любить цих діточок, що занурюється в їх, гідне мами, виховання з головою. Їй немає вже діла ні до свого життя, ні до особистого щастя і здоров'я. Вони - її сім'я. Чи зможе зневірений герой побачити щирість і любов, зазнавши стільки зрад ?!

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Уламки щастя (2015) 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*