» » Уламки щастя (2016) 2 сезон
Уламки щастя (2016) 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
44 хв. (176 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Праздніков
В ролях:
Юрій Батурин, Олег Чугунов, Ліза Леонова, В'ячеслав Павлов, Наталія Ткаченко, Віталій Такс, Максим Бризгалін, Юлія Жигалина, Катерина Решетнікова, Христина Кузьміна
Формат:
mp4, 3gp

Уламки щастя (2016) 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Уламки щастя (2016) 2 сезон українською мовою

Картина заснована на дійсних політичних фактах, що відбувалися в процесі президентських виборів 2002 року в Болівії. Згідно сюжетної історії, кандидати, які претендують на головний пост в країні, наймають в свої команди іноземних політтехнологів. З цього моменту президентська гонка перетворюється в протистояння професійних махінаторів з громадською думкою. Вони не гребують нічим: гучні викриття, чорний піар, зрив важливої ​​поїздки конкурента.

Незважаючи на роботу в одній консалтингової компанії, вони є давніми ворогуючими суперниками. І цей факт теж позначається на тому, що відбувається, знімаючи все обмежувальні бар'єри в досягненні перемоги. Документальні кадри тих президентських виборів підкреслюють те, що відбувається за політичною сценою, показуючи і коментуючи видиму частину процесу. Однак, все частіше один з політтехнологів починає замислюватися про моральний аспект своєї роботи, що може змінити його майбутнє і долю президентських перегонів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Уламки щастя (2016) 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*