Криша світу 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Роман Фокін, Антон Маслов
В ролях:
Ілля Глинников, Євген Кононов, Олексій Бардуков, Олександр Робак, Вілен Бабичев, Світлана Костюкова, Володимир Бутенко, Ілля Лукашенко, Ірина Старшенбаум, Микола Козак
Формат:
mp4, 3gp

Криша світу 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Криша світу 1 сезон українською мовою

Серіал розповість веселу історію про двох хлопців і однієї дівчини, які вирішили відкрити свій бізнес в самому центрі Москви, яких доля зводить разом вельми цікавим чином. Все починається з того, що Михайла, молодого успішного адміністратора п'ятизіркового готельного комплексу, з тріском виганяють з роботи, дохідливо пояснивши, що про продовження кар'єри і роботі в будь-якому закладі подібного типу йому тепер можна забути. І пішов наш велелюбний герой, який закінчив факультет готельного бізнесу, продавати вінки і пам'ятники в один з ритуальних магазинів Москви, де він і познайомився з Ярославом.

Ярік виявляється скромним молодим держслужбовцям, який прийшов купити все необхідне для своєї недавно померлої бабусі. І поки двоє хлопців жваво обговорювали, що ж краще підійде для похорону в минулому відомої актриси, в магазин вбігла перелякана Оля, яка попросила їх заховати її від двох громив, що переслідують дівчину по п'ятах з самого Волгограда. Недовго думаючи, спритний Миша запропонував Олі сховатися в одній із трун. Так відбулася перша і далеко не остання зустріч наших героїв, що поклала початок веселим і неймовірно захоплюючим пригодам.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Криша світу 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*