Молодіжка 5 сезон
5 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Сергій Арланов, Андрій Головков
В ролях:
Ксенія Лаврова-Глінка, Валентина Ананьїна, Федір Бондарчук, Михайло Жигалов, Анатолій Лобоцький, Сергій Габріелян, Сергій Комаров, Денис Нікіфоров, Володимир Зайцев, Серафима Нізовской
Формат:
mp4, 3gp

Молодіжка 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Молодіжка 5 сезон українською мовою

І знову продовження довгоочікуваного спортивно-молодіжного серіалу онлайн Молодіжка 5 сезон, ця картина саме той випадок, коли багато пропускали його повз у відеотеці сайтів, проте, почавши дивитися безкоштовно з кожною новою серією переймалися долею героїв і хворіли разом з ними на черговій грі за звання бути кращими, а ці відчуття при перегляді самі непередавані. Складно сказати хто в серіалі головний герой, тут кожен виділяється своєю неповторною харизмою, характером, емоціями і майстерністю бути професіоналом на льоду. Вони пережили закоханість і розставання, образи і радості, серйозні травми, виявлялися на лавці запасних, але з завзяттям знову з'являлися на екрані, щоб дати зрозуміти, що таке справжня юнацька дружба, любов і прагнення до перемоги. Таких світлих і відчайдушних хлопців складно знайти в подібних проектах, тому шанувальники з таким нетерпінням чекають продовження нового сезону і виходу нової серії. Що ж готує "Ведмедям" і "Титанам", а також їх тренерам і батькам прем'єра?

Новий, 5й сезон, одного, з найкращих серіалів - Молодіжка онлайн!

За кілька років гри в хокей, вони зміцніли, навчилися новим прийомам гри, і змогли потрапити в МХЛ, однак, це всього лише мала частина драми, крім цього багато подій пов'язано з їх особистим життям, хтось встиг обзавестися сім'єю і дітьми, кого -то спіткало розчарування, і він віддалився від команди, а деякі знайшли в собі сили і знову наділи улюблені ковзани. Однак один з гравців ведмедів зважився на рішучий крок, Бакин в попередніх сезонах тільки зустрічався з бойової Ритою, але, швидше за все, дівчині доведеться приміряти фату і взяти в руки весільний букет, а ось у Антипова через вічно неконтрольованої люті намічаються проблеми, причому не тільки в особистому житті. Командний склад гравців, схоже, знову зміниться, але, незважаючи на це, їх командний дух тільки міцніє з кожним разом все більше і все завдяки Макееву. Хлопцям належить зайняти гідне місце в ніші досить таки небезпечної гри і продовжувати боротися, тільки тепер уже за світове визнання і все це на тлі особистих і сімейних негараздів і проблем. Прем'єра нового молодіжного серіалу онлайн Молодіжка 5 сезон дивитися безкоштовно події, якого обіцяють бути самими гарячими в порівнянні з попередніми серіями.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер серіалу Молодіжка 5 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Загрузка...
Молодіжка 5 сезон
Молодіжка 5 сезон
Молодіжка 5 сезон
Молодіжка 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*