Пенсільванія 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
47 хв. (752 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Виноградов
В ролях:
Костянтин Крюков, Олександра Дитина, Євгенія Дмитрієва, Дмитро Єрмак, Олександр Семчев, Михайло Солодко, Максим Литовченко, Ігор Верник, Анна Казючиц, Олександр Домогаров
Формат:
mp4, 3gp

Пенсільванія 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пенсільванія 1 сезон українською мовою

Російський серіал оповідає про життя в маленькому селищі Поліванова, який місцеві жителі назвали штатом Пенсільванія. Тут відбуваються дивні речі, жорстокі вбивства і проливається кров невинних людей. Досвідчені і багато бачили на своєму віку поліцейські здригаються від новин, що передають в ділянку з цього місця. Аморальні звичаї віддаленій села здатні шокувати будь-кого. Головний герой Козлов, що працює журналістом, змушений терміново приїхати в рідний край. Померла його мати, тому потрібно провести похорон. Разом з трирічним сином він прибув додому. Події починають розвиватися, коли під час поминок пропадає дитина. До жаху батька, за будинком була знайдена мертва нянечка. Причому вбита вона була жорстоко - їй проломили голову.

Як зазвичай буває, місцеві правоохоронні органи не поспішають починати розслідування. Злочинець розгулює на волі і може повторити своє страшний злочин. Справа дуже заплутана: дільничний не знає, що йому робити, адже він ніколи не стикався з подібним, хіба що у фільмах бачив. Чоловік вирішує підняти власні зв'язки з Москви, щоб слідча група допомогла відшукати улюблене чадо. Команда з трьох фахівців виїжджає на місце вбивства. Слідчий Морозова, оперативник Сергєєв і експерт Дворніков сповнені рішучості розгадати, що ж тут сталося. Однак вони стикаються з односельчанами, які явно приховують від приїжджих правду. Небезпечні пригоди чекають героїв. Їм потрібно дізнатися, що відбувається з людьми, чому вони бояться і що намагаються приховати від слуг правопорядку.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Пенсільванія 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Пенсильвания

Загрузка...
Пенсільванія 1 сезон
Пенсільванія 1 сезон
Пенсільванія 1 сезон
Пенсільванія 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*