П'ятницький 3 сезон
3 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
46 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Мічіслав Юзівський
В ролях:
Антон Афанасьєв, Вікторія Герасимова, Андрій Перунів, Антон Батиров, Сергій Гур'єв, Олексій Матошін, Вікторія Тарасова, Андрій Сніжко, Анна Липко, Дмитро Мазуров
Формат:
mp4, 3gp

П'ятницький 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу П'ятницький 3 сезон українською мовою

"П'ятницький" - російський детективно-кримінальний телесеріал з елементами драми, знятий режисером Іллею Куликовим. Сюжет кінокартини є логічним продовженням таких відомих культових серіалів, як «Карпов» і «Глухар», що помітно з багаторазових перетинів їх сюжетних ліній. Так, з часів подій, що описуються в останній з картин, пройшло більше 3 років.

У центрі уваги глядачів, як і раніше, перебувають працівники правоохоронних органів, службовці в одному з московських відділень поліції, все також очолюваному подполковніцей - Іриною Зіміної. Їй, волею-неволею, день у день доводиться вирішувати нескінченні побутові і робочі проблеми. У гонитві за встановленням порядку в торговому залі, вона намагається контролювати справи і взаємини всіх своїх підлеглих, серед яких виявляться нова начальниця дізнання, крутить роман з оперативним працівником, сумнівною чесності дільничний, кілька патрульних, троє слідчих і інспектор у справах неповнолітніх. Але якими не здавалися б Ірині її колеги, їм ще не один раз доведеться об'єднати свої сили, направивши їх на розкриття чергових злочинів, від разу до разу стають все складніше і заплутаніше.

Фільми 2013 онлайн

Серіал П'ятницький Глава 3 (2013) дивитися всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
П'ятницький 3 сезон
П'ятницький 3 сезон
П'ятницький 3 сезон
П'ятницький 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*