» » Сім'я Свєтофорових 1 сезон
Сім'я Свєтофорових 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
26 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Артур Богатов
В ролях:
Денис Клявер, Ольга Чудакова, Ольга Науменко, Єва Польна, Мирослава Михайлова, Андрій Шишков, Слава, Мітя Фомін, Олексій Мойсеєв, Борис Щербаков
Формат:
mp4, 3gp

Сім'я Свєтофорових 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Сім'я Свєтофорових 1 сезон українською мовою

Глядацькій увазі пропонується повчальний серіал «Сім'я Светофорових», що розповідає про життя звичайної російської сім'ї. Так склалося, що ще десятки років тому сімейство Светофорових зв'язало життя з Державтоінспекцією. Бабуся головного героя і донині працює екскурсоводом в музеї Державтоінспекції, розповідаючи відвідувачам про життя справжніх легенд. Серед інших експонатів є особистість дідуся, який зробив великий внесок у розвиток ПДР.

Дізнавшись про це, молодший син Світлани і Семена вирішив теж зробити щось корисне для Державтоінспекції. Разом зі своїм дідусем він почав вести власний блог про правила дорожнього руху. Блог не сильно популярний, але головне, що він приносить користь людям, навіть якщо їх всього десять чоловік. На тлі вивчення ПДР розгортаються справжні сімейні драми ... Серіал Сім'я Светофорових 1 сезон всі серії підряд дивитися онлайн можна безкоштовно в хорошій якості.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Сім'я Свєтофорових 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*