» » Реальні пацани 10 сезон
Реальні пацани 10 сезон
10 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Жанна Каднікова
В ролях:
Марія Скорніцкая, Микола Наумов, Антон Богданов, Армен Бежанян, Володимир Селіванов, Зоя Бербер, Марина Федунків, Ігор Ознобихин, Валентина Мазунино, Станіслав Тляшев
Формат:
mp4, 3gp

Реальні пацани 10 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Реальні пацани 10 сезон українською мовою

Кумедний хлопець потрапляє в цікаві і смішні ситуації. Друзі молодого людини аналогічно влипають в безглузді історії. Веселий малий не може визначитися, що для важливіше життя на районі або елітне суспільство. Так і проходять будні пацана як на реальних гойдалках. Юнак встиг відзначитися в міліції. Йому світить умовний термін. Розмірене життя по циклу не для нього. Характерно, в які інтриги не потрапляв герой, він завжди король місцевості. Після того, як життя піднялася на більш високий ярус, друзів хлопець не кидає. Притаманне йому благородство чи не властивість реального розуму, а особливість душі.

Чоловік не може просто взяти і дивитися, як зливають дружбу в унітаз. У відважного хлопця є заповітні мрії, а бажання вимагають здійснення. Чи вдасться бравому малому влаштувати особисте життя і добитися великих висот? Чи зможе герой втілити в реальність амбітний план? Відвідають ознаки розуму його пагорби? Чи не зійде з істинного шляху молодий чоловік? Можливо, одного разу в житті пацан виявиться геніальним і настане його зоряний час. Хлопцеві необхідно переглянути основи власного існування і почати оновлену чесне життя.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн Реальні пацани на ТНТ фінальний 10 сезон всі серії підряд

  • Зеркало
Реальні пацани 10 сезон
Реальні пацани 10 сезон
Реальні пацани 10 сезон
Реальні пацани 10 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*