» » Тест на вагітність 1 сезон
Тест на вагітність 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
52 хв
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Вайнберг, Володимир Шевельков
В ролях:
Сергій Мигицко, Артур Ваха, Данило Дунаєв, Світлана Іванова, Ганна Каменкова, Тетяна Рассказова, Лянка Гриу, Кирило Гребенщиков, Олександр Яцко, Ольга Белінська
Формат:
mp4, 3gp

Тест на вагітність 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Тест на вагітність 1 сезон українською мовою

Наталя Бахметєва - лікар, який має справу з тими, у кого виявився позитивний Тест на вагітність онлайн. Професія - акушер у неї. Нещодавно вона стала завідуючою акушерського відділення, у новому науково-експериментальному центрі. Вона молода, але при цьому надзвичайно розумна, талановита і вимоглива від підлеглих. Це їй дуже допомагає бути успішною в роботі і кожен день рятувати життя. Професіоналізм Наталії з першого ж дня примушує колег ставитися до неї з повагою. У неї завжди дуже багато як прихильників, так і заздрісників, однак Наташа до них байдужа.

Вона звикла до замкнутого способу життя і усвідомлення того, що ні на кого більше не можна розраховувати. До цього всього її привчив колишній коханець Юрій Коломогоровий, з яким у неї був дуже тривалий роман. Коли Наташа, нарешті, зізналася собі, що заради неї Юра свою сім'ю не кине, вона закінчила з ним стосунки, переїхала і почала новий виток життя. Але незабаром вона дізнається, що вагітна від нього і це змушує її розгубитися. Наташа не може визначитися, що робити з плодом, народжувати чи ж зробити аборт. Вона щодня рятує людей, допомагає їм зробити правильний вибір, але коли справа почала стосується її самої, вона розгубилася.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Тест на вагітність 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Тест на вагітність 1 сезон
Тест на вагітність 1 сезон
Тест на вагітність 1 сезон
Тест на вагітність 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*