Спадкоємці 1 сезон
1 сезон 60 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
46 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
В'ячеслав Судов, Федір Краснопьоров
В ролях:
Віра Бабічева , Віктор Логінов , Олександр Бобров , Яна Чигир , Родіон Толоконников , Владислава Артюха , Дарина Белоусова , Михайло Васьков , Олександр Резалин , Юлія Вознесенська
Формат:
mp4, 3gp

Спадкоємці 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Спадкоємці 1 сезон українською мовою

Самотня старенька Аделаїда Степанівна Заболоцька стурбована відсутністю спадкоємців. Вона вирішує підібрати собі онука, якому і передасть все своє добро. Швидко знайшлися охочі – власник занепадаючого магазину Артем, студент Данила, журналістка Марія і майбутня актриса Ліза.

Добра жінка поселила всіх у своїй квартирі і оголосила, що вибере майбутнього родича за підсумками змагань. Хто стане краще про неї піклуватися, тому й дістанеться квартира. Процес прийняття рішення буде прозорим, претендентам будуть нараховуватися заохочувальні та штрафні бали. На наступний ранок ні світ ні зоря мешканці були розбуджені гучними криками господині, взывавшей до совісті дівчат, які напередодні ввечері обговорювали, скільки їй залишилося жити?

Данила закликає всіх зайнятися прибиранням, але Аделаїда радить йому вирушати в інститут. Артем і Маша тут же відмазалися, а Ліза взялася за справу, отримавши при цьому призові окуляри. Ранок нового дня починається з побудки. Господиня будинку закликає квартирантів вставати і приступати до виконання своїх безпосередніх обов'язків – проявляти турботу про неї, Аделаїді Заболоцкой. Вона бажає смачний сніданок, чисту постіль і далі по пунктах. Чи вистачить у молодих людей терпіння витримати весь цей кошмар?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Спадкоємці 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*