Місто 1 сезон
1 сезон 8 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Константинов
В ролях:
Петро Федоров , Надія Міхалкова , Світлана Колпакова , Федір Лавров , Яна Секста , Яна Гладких , Андрій Курилов , Олексій Онежен
Формат:
mp4, 3gp

Місто 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Місто 1 сезон українською мовою

Захоплюючий російський серіал розповідає цікаву історію про часи амністії в Радянському Союзі в 1961-му році. Дія відбувається в маленькому провінційному містечку під назвою Струнево. Зазвичай тут тихо і роботи для міліції практично немає. Однак раптово відбувається вбивство шкільного вчителя. Кому і навіщо це знадобилося? Відповісти на ці питання і відшукати винних доручено оперуповноваженому по імені Родіон Стоцький. Чоловік є чесним і безкомпромісним співробітником органів, який тут же хапається розплутувати це таємниче подія.

У ході розвитку подій наш герой з'ясовує, що всі нитки ведуть до нових жителям маленького містечка, які тут з'явилися після амністії. Кримінальні елементи, грубо кажучи, захопили поселення і наводять тепер тут свої порядки. Вони-то, скоріше всього, і винні у вбивстві викладача, а також у серії крадіжок і злочинів, які почали відбуватися в довколишніх населених пунктах з появою амністованих людей. Тепер перед міліціонером стоїть нелегке завдання: знайти докази причетності злочинців до вбивства і крадіжок, зберігши при цьому власну життя. Люди ці вкрай небезпечні і готові піти на крайні заходи, якщо щось загрожуватиме їхнім планам і свободі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Місто 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*