Катя 2 1 сезон
1 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Мурадов
В ролях:
Катерина Шпіц, Олена Бабенко, Микола Кисличенко, Борис Щербаков, Олена Яковлєва, Олександр Удалов, Ілля Йосипів, Анастасія Безбородова, Анатолій Лобоцький, Артур Ваха
Формат:
mp4, 3gp

Катя 2 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Катя 2 1 сезон українською мовою

Улюблена численним телеглядачам дівчина на ім'я Катя повертається на екрани, щоб знову показати людям, що таке справжні відданість, завзятість і щирі почуття. В епіцентрі подій кіносеріалу історія вже дорослої дівчинки. Війна закінчилася, і тепер вона змушена зіткнутися з жахливими умовами в післявоєнної розрухи. Країна спливає кров'ю і мучиться від руйнувань. Багато горя наша бідна героїня бачить навколо себе. Однак доля нагородила її стійким характером і безмежною мудрістю, які допомагають девоньке переживати всі негаразди, які трапляються на її тернистому шляху. Вона спантеличена серйозними питаннями. Де її арештована мати?

Живий батько, зниклий на фронті? Як повернути братів? Також її дуже цікавить, як знайти коханого, від якого теж давно немає звісток. Пошуки відповідей на ці нелегкі питання приведуть Катеньку до величезного кількості розчарувань і болі. Життя часом вміє здивувати в саму складну хвилину. Чи зможе бідолаха відшукати в собі сили, щоб змиритися з відкрилася правдою і рухатися далі? Адже хитрий рок підносить справжні подарунки тим, хто, незважаючи ні на що, вірить у краще і йде вперед.

Дивитися онлайн серіал Катя 2 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*