Злочин 1 сезон
1 сезон 20 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Василенко
В ролях:
Дарина Мороз , Павло Прилучний , Андрій Смоляков , Людмила Артем'єва , Альона Хмельницька , Ігор Костолевський , Володимир Юматов , Валерія Шкирандо , Андрій Чернишов , Марина Митрофанова
Формат:
mp4, 3gp

Злочин 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Злочин 1 сезон українською мовою

У маленькому приморському містечку було скоєно жахливий злочин: в багажнику піднятого з дна автомобіля було знайдено тіло вісімнадцятирічної дівчини. Розслідувати справу про вбивство доручено досвідченому слідчому Москвіної, дорабатывающей останні деньки перед переїздом до Москви, пов'язаних з підвищенням. Тепер нашої героїні доводиться затриматися на певний час, щоб ввести в суть справи молодого співробітника Андрія Чистякова.

Почавши розслідування, незабаром наші герої з'ясовують, що легким воно не буде. Під підозрою виявляються багато людей: сім'я дівчини і її родичі, шкільні приятелі і недоброзичливці, а також знайомі її батьків.

Розробляючи одночасно кілька версій, слідчі зовсім не помічають, як поступово розслідування перетворюється в напружену психологічну драму, зачіпає не тільки професійні, але й особисті аспекти їх життя. Воно змушує замислитися над багатьма людськими цінностями: відданість або зрада, смиренність або відплата, цинізм і співчуття. Чи зможуть наші герої, які потрапили у справжній вир подій, вберегти себе і залишитися людьми?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Злочин 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*