Нічні забави 1991
1 сезон
Рік:
1991 рік
Країна:
Час:
135 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Краснопольський, Валерій Усков
В ролях:
Євген Євстигнєєв, Олександра Колкунова, Ірина Алфьорова, Альберт Філозов , Валентин Гафт , Борис Юрченко , Марія Виноградова , Олег Колесніченко , Ігор Суровцев , А. Гладкий
Формат:
mp4, 3gp

Нічні забави 1991 дивитися онлайн

Опис серіалу Нічні забави 1991 українською мовою

Доля приготувала героям сюрприз. Їм судилося зустрітися в той вечір, який потім перейшов у ніч, змінила кожного з них. Звалилися і знову воскреслі надії, помста і прощення, любов і ненависть, все сплелося в тугий клубок. Ольга, повернувшись додому після сварки з бойфрендом, зрозуміла, у її матері коханець. Голубки, перебуваючи в невіданні, спокійно віддаються утіх, а розчавлена цинічною правдою дочка дзвонить батькові і викликає його з відрядження. Моральні переконання тепличної дівчинки Олі проходять перевірку на міцність. Перебуваючи в стані жахливого стресу, Ольга відповідає на нічний телефонний дзвінок. Немолодий ресторанний музикант Олександр частенько так розважається – дзвонить за номерами з грошових купюр. На цей раз його співрозмовницею стала Оля. Вона запрошує його приїхати і замикає квартиру на ключ. Нового знайомого юна героїня видає за свого нареченого.

Коханець Анни – начальник її чоловіка. Жінка страждає від самотності і відсутності уваги, але найстрашніше, Олексій боїться здогадатися про те, що відбувається в житті його дружини. Перед глядачем поступово складається пазл, де все зрозуміло і зрозуміле.

Дивитися онлайн серіал Нічні забави 1991 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*